Nebezpečí internetu !!!

Seznam.cz připravil odstrašující video, co vše se může stát na internetu

Jaké nebezpečí a nástrahy číhají na děti i dospělé na internetu? To vše je k vidění v novém filmu pro kampaň Seznam se bezpečně. Unikátní projekt portálu Seznam.cz a jeho partnerů je založen na skutečných událostech, o kterých oběti ve snímku otevřeně hovoří.

Film je určen dětem ve věku 12 až 16 let, jejich rodičům a pedagogům a díky získání akreditace od Ministerstva školství ho bude Seznam distribuovat během května do všech Základních škol v České republice. (více zde ...)

FILM(ke stažení nebo zhlédnutí) rozhodně doporučuji Všem rodičům dospívajících dívek i chlapců.

Žáci 2.stupně ZŠ Mšeno byli poučeni v hodinách ICT a Informatiky s nebezpečími skrývajícími se na internetu (poučení). Přesto prodiskutujte se svými ratolestmi znovu nutnost nezveřejňování osobních údajů (jméno a příjmení, věk, telefon, ICQ, e-mail apod.) a fotografií na webových stránkách seznamovacích serverů - lide.cz, libimseti.cz, facebook.cz a mnoho dalších.

Datum vložení: 28. 5. 2009 0:00
Datum poslední aktualizace: 11. 11. 2019 9:07