Základní škola Mšeno
Základní škola Mšeno

Poznej povolání - webináře

Poznej povoláníPoznej povolání - odkaz na registraci pro žáky (250,- Kč/rok)

Vážení rodiče,

dovolujeme si oznámit Vám, že naše škola se stala oficiální partnerskou školou v projektu PoznejPovolání.

Jde o odpolední online webinář určený pro žáky středních škol a 2. stupně základních škol (včetně letošních posledních ročníků, tj. v příštím školním roce již absolventů). V příštím školním roce 2023/24 bude probíhat vůbec poprvé - primárně je určen pro žáky škol v Praze a Středočeském kraji.

Podrobnosti o projektu včetně detailních harmonogramů naleznete na webových stránkách www.poznejpovolani.cz.

Cílem webináře je pomoci žákům ve výběru budoucího oboru, střední či vysoké školy a praktické specializace, otevřít nové obzory, motivovat k dalšímu studiu a přípravě na povolání a usnadnit budoucí vstup na pracovní trh.

Webinář se skládá z jednotlivých online prezentací/setkání, během kterých budou mít žáci možnost každý týden poznat nového zaměstnavatele či zaměstnance ze svého regionu napříč různými obory a odvětvími, obsah jejich pracovní činnosti, osobní příběhy, doporučení apod.

Do projektu se zapojila i řada významných osobností např. z oblasti lékařství, vědy i podnikání, mezi prezentujícími je možné nalézt TOP zaměstnavatele v regionu, státní instituce, osoby samostatně výdělečně činné atd.

K webináři je možné se připojovat z jakéhokoliv zařízení s přístupem k internetu přes aplikaci Zoom, kterou je možné instalovat do osobního počítače, notebooku, telefonu či tabletu.

Žáci naší školy se mohou registrovat již nyní se zvýhodněným registračním poplatkem 250 Kč / školní rok (pondělní / středeční webinář).

Zároveň mají právo přednostní registrace oproti žákům nepartnerských škol, pro které bude registrace otevřena až 19. 6.

Kapacita webináře je omezená, v případě zájmu tedy doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Registrace do webináře je možná na stránce www.poznejpovolani.cz – pro zvýhodněný registrační poplatek je třeba v příslušné kolonce registračního formuláře vybrat název naší školy.

Doufáme, že žákům bude webinář k užitku a pomůže jim zorientovat se v dnešním dynamicky měnícím se profesním světě a učinit co nejlepší rozhodnutí o své budoucnosti.

Mgr. Jiřina Trunková, ředitelka

Původní web ZŠ Mšeno

Datum a čas

Dnes je úterý, 25. 6. 2024, 11:18:27

Sportuj ve škole

sportuj ve škole

O-Z-M do škol

SZIF

Olympijský víceboj

sazka

Ocenění

ocenění

Projekty