Projekt – Kombinované vzdělávání na ZŠ Mšeno

INFO

od školního roku 2021/2022

Základní škola Mšeno, příspěvková organizace, byla vybrána do projektu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Kombinované vzdělávání budeme na naší škole ověřovat následujícím způsobem.

Přihlášení a vybraní žáci do projektu se budou jeden den v týdnu učit doma podle zadaných úkolů od svých učitelů. Skupina třídy, která se do projektu nepřihlásí, se bude vyučovat prezenčně. Tímto dnem je na naší škole určen každý pátek ve školním roce 2021/2022.

Následně se bude průběžně vyhodnocovat, zda distančně vzdělávaní žáci dosahují srovnatelných výsledků jako žáci na prezenční výuce.

Žáci, kteří se budou učit prezenčně, se budou v pátek učit stejné věci jako žáci zapojení do projektu. Distančně vzdělávaní žáci budou dostávat úkoly, které budou zadané v školních systémech (ŠkolaOnLine a Učebna Google). Odevzdávat úkoly budou podle zadání vyučujících.

Datum vložení: 7. 6. 2021 22:27
Datum poslední aktualizace: 7. 6. 2021 22:30