Základní škola Mšeno
Základní škola Mšeno

Školní výlet 4.B

Školní výlet 4.B

- pondělí až středa - 6. - 8. 2024

Ve dnech 6.5. - 8.5. 2024 jsme vyrazili na školní výlet do města Doksy. Zde jsme byli ubytováni v útulném penzionu Kamínek, kde se o nás po celou dobu skvěle starali.

V pondělí po příjezdu jsme podnikli procházku po okolí, po obědě jsme pak navštívili místní Zoopark Doksyland, kde jsme strávili celé odpoledne. Přestože radar hlásil nepřízeň počasí, po celou dobu nám svítilo sluníčko a my jsme si v poklidu mohli užívat pozorování exotických zvířat, v kontaktním koutku pohladit například lamu nebo poníka, a dokonce jsme měli možnost zvířata v kontaktním koutku i nakrmit. Jako bonus jsme měli možnost vyřádit se i na skákacím hradu. V podvečer jsme si stihli i zahrát fotbal a následně jsme se věnovali společenským hrám.

Následujícího rána jsme se hned po snídani vydali na túru. Nohy nás donesly až do věže hradu Bezděz. Cestou zpět jsme se stavili na super zmrzlinu. I po 20 kilometrech večer nechybělo sil, a tak jsme si šli ještě zahrát fotbal.

Ve středu ráno jsme si po snídani zahráli šipkovanou, sbalili si věci, řádně po sobě uklidili a v 11.30 jsme dorazili zpět do Mšena.

Během výletu jsme ušli více jak 40 kilometrů! Všem se nám výlet líbil a moc jsme si ho užili.  Velké díky patří i paní asistentce Pavlínce, která nás po celou dobu výletu doprovázela.

Třída 4.B

Datum vložení: 13. 5. 2024 13:13
Datum poslední aktualizace: 13. 5. 2024 13:15
Autor: Správce Webu

Původní web ZŠ Mšeno

Datum a čas

Dnes je sobota, 25. 5. 2024, 12:22:22

Sportuj ve škole

sportuj ve škole

O-Z-M do škol

SZIF

Olympijský víceboj

sazka

Ocenění

ocenění

Projekty