Základní škola Mšeno
Základní škola Mšeno

Černý kašel ve škole

Info

- pátek 12. 4. 2024

Upozorňujeme, že na naší škole se vyskytl případ onemocnění černým kašlem. Zákonní zástupci žáků, kteří byli v možném kontaktu, dostanou od třídních učitelů zprávu přes ŠOL. Ostatních se situace netýká.

Vyjádření KHS Mělník:

Vzhledem k tomu, že v současné době se jedná o jeden sporadický případ onemocnění černým kašlem, hodnotí KHS Středočeského kraje, pracoviště Mělník, aktuální epidemiologickou situaci ve škole jako klidnou a kromě běžných opatření, jako je časté větrání, úklid spojený s dezinfekcí prostor ve škole, dodržování osobní hygieny, není třeba jiná nastavovat.

Datum vložení: 12. 4. 2024 12:48
Datum poslední aktualizace: 12. 4. 2024 12:52
Autor: Správce Webu

Původní web ZŠ Mšeno

Datum a čas

Dnes je sobota, 25. 5. 2024, 13:00:29

Sportuj ve škole

sportuj ve škole

O-Z-M do škol

SZIF

Olympijský víceboj

sazka

Ocenění

ocenění

Projekty