Výluka školního spoje 696

pravděpodobně od úterý 13.9. do pátku 16.9.

Na základě oznámení zhotovitele zasílám informace týkající se dvoudenní úplné uzavírky II/273 mezi Nebužely a křižovatkou II/273 x II/274 z důvodu pokládky finálních asfaltových vrstev, která by měla proběhnout od úterý 13.9. do pátku 16.9. včetně. Výlukové opatření se týká školních spojů na lince 696 Mšeno-Řepín (SOK) a vybraného ranního spoje Mělník-Mšeno (ČSAD SČ), kterým byl od 1. 9. umožněn průjezd po silnici II/273.

Vybraný ranní spoj 696 Mělník – Mšeno s odj. v 6:45 z Mělník,aut.nádr.

Bude ze zastávky Lhotka,žel.st. veden odklonem Kokořínským údolím do Mšena mimo zastávky „Střemy“, „Střemy,Jenichov“, „Nebužely“, „Nebužely u hřbitova“ a „Mšeno,Mělnická“. Jako náhradu lze využít spoj č.9 s odjezdem v 7:00 ze zast. Mělník,aut.nádr.

Školní spoje 696 Mšeno - Nebužely - Živonín – Řepín

budou odkloněny trasou přes Chorušice a Mělnické Vtelno. Bude změněn sled zastávek na:
· Ranní spoj: Živonín – Řepín – Mšeno
· Odpolední spoje: Mšeno - Řepín - Živonín – Nebužely
Resp. ranní spoj do Mšena bude výchozí v zastávce Řepín,Živonín (nebude obsloužena zastávka Řepín,Živonín,žel.zast.). Odpolední spoje do Řepína budou vedeny přes Řepín a Živonín a ukončeny v Nebuželích.

Prodloužení jízdní doby na objízdné trase školního spoje z Řepína do Mšena ovlivní i ranní školní spoj na lince 668 v úseku Mšeno,škola – Chorušice,Zahájí, který zajišťuje stejné vozidlo. Tento spoj bude nahrazen linkou X696.

X696 „Kokořín, Kokořínský Důl, Podhradí – Kanina – Chorušice,Velký Újezd – Mšeno – Stránka – Chorušice,Zahájí“
V rámci výluky dochází k prodloužení ranního spoje náhradní autobusové linky X696 v trase linky 668 Mšeno,škola – Chorušice,Zahájí a zpět.

Krátkodobé jízdní řády budou pro školní spoje linky 696 a pro linku X696 vyvěšeny formou vývěsky včetně výše uvedených informací pro cestující. Po ukončení pokládky asfaltu (tedy od pondělí 19.9. pokud nenastane extrémní nepřízeň počasí) se školní spoje opět vrátí do svých tras

Jízdní řády pro linky 668, 696 a X696 naleznete během zítřejšího dne i na stránkách: https://pid.cz/jizdni-rady-podle-linek/

Pokud se jedná o definitivní ukončení uzavírky II/273 a všech komplikací s ní spojených, dle aktualizované informace zhotovitele by veškeré práce měly trvat do konce září, od 1.10. tedy už snad konečně dojde k návratu linky 696 do trvalého stavu.

Datum vložení: 9. 9. 2022 21:17
Datum poslední aktualizace: 14. 9. 2022 16:58