Výluka školního spoje 690 a 699

- od 26. 9. do 30. 9. 2022

• Linka 690 bude odkloněna přes Chorušice a Mělnické Vtelno. Bude změněn sled zastávek namísto Mšeno – Stránka – Kadlín,Ledce – Kadlín na Mšeno – Stránka – Kadlín – Kadlín,Ledce. Vybrané spoje jsou zkráceny pouze do zastávky Stránka.
  • Linka 699: Krátké spoje linky 699 v úseku Mšeno – Kadlín budou vedeny odklonem stejným způsobem jako linka 690 včetně změny sledu zastávek. Dlouhé spoje linky 699 výchozí/ukončené v zastávce Mšeno budou v úseku Stránka – Velké Všelisy,Zamachy rovněž odkloněny přes Mělnické Vtelno a Chorušice mimo Kadlín,Ledce a Kadlín. Výjimku tvoří ranní spoj do Mšena, který zajede až do zastávky Kadlín a na objízdné trase do Mšena mimořádně obslouží i zastávky „Stránka“, „Stránka,rozcestí“ a „Mšeno,škola“. Ranní spoj zpět ze Mšena rovněž obslouží Kadlín a dále pokračuje do Bezna, kde bude zajištěn přestup na linku 467 ve směru do Mladé Boleslavi. Večerní spoje do/z Mšena budou odkloněny rovnou ze Zamach přes Vtelno a Chorušice.

Zastávka „Stránka,u pomníku“ bude pro linky 690 a 699 dočasně zrušena. Do zastávky „Kadlín,Ledce“ ve směru Mšeno (společná pro oba směry) bude po dobu výluky zajíždět pouze linka 690.

Jízdní řády naleznete během zítřejšího dne na stránkách:

Datum vložení: 22. 9. 2022 20:46
Datum poslední aktualizace: 22. 9. 2022 20:48