Výlet s exkurzí do Mirakula - 6.AB

- úterý 30. 5. 2023
- Mirakulum a Tankodrom Milovice

Krásný slunečný den 30. 5. 2023 využili žáci 6.AB ke školnímu výletu s exkurzí do zábavního parku Mirakulum Milovice a blízkého Tankodromu.

Po příjezdu do Milovic a vstupu do parku, žáci prošli naučnou stezku Lesní ekosystém i s expozicí Recyklace a prozkoumali všechny atrakce Lesního města. Poté se odebrali k nástupišti vláčku, který je odvezl do Tankodromu. Polovina účastníků si čekání na vláček zpestřila jízdou bojovým vozidlem pěchoty. Hodina v areálu vojenských základen rychle uběhla průzkumem stylizovaných budov, bunkrů a krytů a zkoušením vystavené techniky. Na závěr si prošli muzeum vojenské techniky, a pak hurá, vláčkem zpátky za zábavou. Na atrakcích vydrželi žáci běhat, poskakovat, bloudit, houpat se ..... další 2 hodiny. Mezitím „doplňovali energii“ ve stáncích s jídlem a pitím.

Po 14. hodině nasedli do autobusu a spokojení, možná i trochu unavení, vyrazili zpátky.

Datum vložení: 30. 5. 2023 18:16
Datum poslední aktualizace: 30. 5. 2023 18:46