Školní psycholog - informace a souhlas, konzultační hodiny

od 1. 4. 2023

Vážení rodiče,

chtěla bych vás informovat, že od 1. 4. 2023 začne na naší škole pracovat školní psycholožka.

Školní psycholog poskytuje služby psychologické, pedagogické a těmto oborům příbuzné, činnosti konzultační, poradenské, diagnostické, metodické a informační. Pracuje s žáky, pedagogy a rodiči. Dokumentaci o svých činnostech vede v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů a etickým kodexem školního psychologa. Veškeré informace, které získá, konzultuje pouze s dotčenou osobou nebo zákonnými zástupci.

Třídní učitelé vám zašlou tiskopis -  souhlas s využitím služeb školního psychologa. Je na vašem rozhodnutí, zda svému dítěti umožníte v případě potřeby tyto služby využít..

Žáci mohou docházet na konzultace dle potřeby, tedy i během vyučování.

J. Trunková, ředitelka

Odkaz na stránku Školní psycholog

Na škole působí školní psycholožka Mgr. Dita Gulíková.
Psychologická poradna je v 1. patře budovy ZŠ Mšeno.
Konzultační hodiny: (od 1. 9. 2023)

• Út: 9.00 -15.00 hod.
  • Čt: 9.00 -15.00 hod.
  • popř. dle domluvy

Na konzultace je možno se objednat osobně (v psychologické poradně v 1. patře ZŠ, popř. v ředitelně) nebo mailem: d.gulikova@zsmseno.cz nebo psycholozka@zsmseno.cz

Služba je určena žákům, rodičům, pečujícím osobám, pedagogům, asistentům a jiným zaměstnancům školy.

Datum vložení: 6. 4. 2023 21:05
Datum poslední aktualizace: 26. 9. 2023 15:25