RŠFL - florbalová liga škol - 12. ročník

RŠFL

- dlouhodobý turnaj škol mělnického okresu ve florbale
- 6. místo a bez účasti ve finále RŠFL

Letos obhajoba loňského 2. místa ve finále RŠFL.

Hraje se ve sportovní hale BIOS Na Podolí Mělník, s „profi“ rozhodčími a v počtu 4+1 na 3 třetiny.

Nominace hráčů ZŠ Mšeno:

K. Linhart - A. Tříska, D. Tříska, V. Walter, P. Fojtík, D. Mrówka, D. Málik, D. Steinbach, V. Vysloužil, Z. Prejza a V. Kaplan

Termíny turnajů - vždy tedy jednou měsíčně ve čtvrtek - 6. 10., 3. 11., 1. 12. a 30. března, 20. dubna, v případě postupu ještě finále 4. května. Odjezd v 7:44 od školy autobusem. Návrat v 11:51 vlakem do Mšena.

1. dvojkolo - 6. října - 0 bodů a skóre 1 : 4

Mšeno - ZŠ Seifertova Mělník ... 0 : 2  a 1 : 2 - Walter

Bohužel naši kluci nedokázali trvalou herní převahu přetavit do brankového vyjádření. V každém utkání měli 7-8 „tutovek“, které neproměnili a nechali tak vyniknout brankáře soupeře.

2. dvojkolo - 3. listopadu - 0 bodů a skóre 6 : 13

Mšeno - ZŠ Pšovka Mělník ... 3 : 9  a 3 : 4 - Walter, Vysloužil, Mrówka - Walter 2, Vysloužil

První zápas se našim hráčům vůbec nepovedl. Nepohlídali nejnebezpečnějšího hráče Pšovky, který jim velmi snadno „nasázel“ sám 7 branek. V odvetě to však bylo úplně jiné. Kluci bojovali, hlídali si soupeřova střelce osobně a „natěsno“ a favorit soutěže se o výsledek strachoval až do závěrečné sirény. Při power-play se podařilo snižit a nechybělo mnoho a mohlo být i srovnáno.

3. dvojkolo - 1. prosince - 6 bodů a skóre 17 : 2

Mšeno - ZŠ Obříství ... 7 : 1  a 10 : 1 - Walter 2, Prejza 2, Mrówka, Tříska A., Fojtík - Walter 4, Mrówka 2, Fojtík 2, Tříska D., Prejza

Dvojutkání proti Obříství klukům vyšlo a konečně se střelecky prosazovali i z akcí, které v předchozích utkáních gólově neskončily. Brankář v důležitých momentech podržel svými zákroky a soupeře jsme téměř vůbec nepustili do hry. Chlapci udělali první krok k postupu do play-off (ještě zbývají dva).

4. dvojkolo - 30. března - 3 body a skóre 6 : 5

Mšeno - 3. ZŠ Neratovice ... 1 : 3  a 5 : 2 - Walter - Walter 3, Mrówka, Prejza

Velmi vyrovnané dvojutkání s technickými hráči Neratovic. O prohře v prvním utkání rozhodlo neproměnění šancí v úvodní třetině a 2 góly soupeře při trestném úderu. V druhém utkání se klukům podařilo některé ze svých příležitostí proměnit a vzadu se vyvarovali zbytečných chyb.

5. dvojkolo - 20. dubna - 0 bodů a skóre 6 : 8

Mšeno - Gymnázium JP Mělník ... 2 : 3 a 4 : 5 - Mrówka 2 - Vysloužil, Fojtík, Walter, Mrówka

Bohužel ani letos se nám nepodařilo tým Gymnázia porazit. Ve vyrovnaných utkáních byli nejlepšími hráči brankáři. Náš tým si nedokázal správně seřídit mušku a i ve vyložených příležitostech střelci míjeli nebo pálili do gólmana.

Pořadí po 5. kolech - 6. místo - 9 bodů při skóre 36 : 32 - letos se nepodařilo postoupit do regionálního finále.

Datum vložení: 20. 4. 2023 12:00
Datum poslední aktualizace: 20. 4. 2023 13:26