Desatero města Mšena - diskuze o problémech města

- pondělí 12. 9. 2022

napsal: Martin Kroupa ze 7.A:

Mšenské děti se znovu zůčastnily Desatera problémů města Mšena

Dne 12. 9. 2022 se udál další ročník Desatera problémů. Z naší školy jsem tam byl já, Dominik Z., Natálie Z., Tereza Z., Vilém W., Martin T., David S., a Antonie W.

V sále, kde se akce konala, bylo 5 stolů, u kterých účastníci psali návhry na dané téma na papír. Každý stůl byl zaměřený na jiné téma, jako Životní prostředí, Zdravotnictví atd.
My jsme byli u Stolu mládeže, a mohli jsme psát návrhy na jakékoliv téma.
Pak jsme hlasovali tím, že jsme udělali čárku u favorizovaného návhru.

Po hlasování se vyhodnotily hlasy, a vyhlásily se výsledky. Do pořadí se dostalo deset návrhů, dva od každého stolu.

Naše návrhy byly na 3. a 7. místě, podle pořadí Zlepšení autobusové dopravy z Řepína do Mšena (návrh Antonie) a můj návrh: Výstavba lepšího obchodu s potravinami.

Děkujeme p. učitelce Klementové za příležitost a doufáme, že se naše přání vyplní.

Datum vložení: 14. 9. 2022 15:37
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2022 15:48