Základní škola Mšeno
Základní škola Mšeno

Výlet 5. třídy do Lobče

Výlet 5. třídy do Lobče

- čtvrtek 12. 5. 2022

Lidé často navštěvují cizí kraje a opomíjejí zajímavosti, které mají, jak se říká, přímo za humny. Páťáci naší školy prožili hezký májový den v Lobči, kde si prohlédli nejen novou expozici ve staré škole, ale hezky se prošli po modré turistické značce a přímo ve vsi si zahráli s místními obyvateli hru: " Dědeček měnil až vyměnil" . Za kousek provázku dokázali získat krásnou keramiku, rumba koule, starou baterku, svíčky a jiné pozoruhodné suvenýry.

Datum vložení: 12. 5. 2022 21:46
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2022 21:50
Autor: Správce Webu

Sportuj ve škole

sportuj ve škole

Mléko do škol

mléko do škol.

Olympijský víceboj

sazka

Ocenění

ocenění

Projekty

eu_vzdelavani_logoirop_logoeupenize_zs
projekt