Sportovní den mládeže s TAJV

- čtvrtek 2. 6. 2022

Ve čtvrtek 2. 6. se na naší škole konal Sportovní den mládeže s TAJV podporovaný městem Mšenem. Družstva žáků různých věkových kategorií soutěžila v pěti disciplínách - florbal, tenis, fotbal, frisbee, házená.
Členové vítězného družstva se ještě utkali mezi sebou a tři z nich postupují do celorepublikového finále, které se bude konat v prosinci v Poděbradech.
(https://www.tajv.cz/)

Sportovní den mládeže s TAJV v Mšeně

1. ročník oblíbené národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Mšeně byl zrealizován ve čtvrtek 2. 6. 2022 v dopoledních hodinách na venkovním multifunkčním sportovišti ZŠ Mšeno. Jednalo se o semifinálové kolo z celkového počtu 250 turnajů v České republice. Vybraných 50 žáků a žákyň vytvořilo celkem 10 smíšených týmů, které se na hřišti utkaly ve fotbale, florbale, házené, frisbee a tenise.

Nejlepší tým postoupil do závěrečného finále, kde na jeho členy čekal rozstřel o tři postupová místa. Z vítězství se nakonec zaslouženě radovali Liliana Mrázová, Jiří Polívka a Adam Tříska. Finalisté semifinálového turnaje v Mšeně získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s cenami obdrželi finalisté vstupenku na závěrečný celorepublikový turnaj, Národní finále v Poděbradech, který se bude konat v předvánočním termínu 3. - 4. 12. 2022. Na tomto turnaji budou postupující hráči reprezentovat zejména základní školu, město Mšeno a Středočeský kraj. Vítěz Národního finále v Poděbradech převezme putovní pohár TAJV od ministra školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Petra Gazdíka.

Sportovní den mládeže s TAJV v Mšeně byl zrealizován za podpory Města Mšeno, Krajského úřadu Středočeského kraje a partnerů projektu.

Mgr. Jan Váňa - organizátor soutěže TAJV, ww.tajv.cz

Datum vložení: 2. 6. 2022 20:45