Pohádkový Dětský den

- sobota 28. 5. 2022

V sobotu 28. května se v lesoparku Debř konal po dvou letech Dětský den ve znamení pohádek. Děti plnily pohádkové úkoly na různých stanovištích.
Děkujeme všem účastníkům a pořadatelům.

Martin Kroupa (6.A) napsal:
Dětský den 2022
Dětský den po třech letech znovu zavítal do mšenského lesoparku Debř. Díky velké pomoci od zaměstnanců školy a ostatních se velmi povedl. Začátek trochu postihl déšť, ale jinak bylo hezky. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť, kde plnily úkoly.

Na stanovištích například skákaly v pytlích, házely míčky do otvorů, zatloukaly hřebíky nebo zdolávaly “laserovou” prolézačku. Za každý splněný úkol klasicky dostaly razítko do kartičky a zaslouženou odměnu. Před koncem je čekalo naše divadlo s vílami, drakem, princeznou, která poztrácela korále, a Honzou, který byl poslán králem, aby je našel. Po představení měly jednu z postav nakreslit.

Účast byla obrovská, údajně přišlo až 160 soutěžících dětí.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další ročník.

Datum vložení: 30. 5. 2022 21:41
Datum poslední aktualizace: 30. 5. 2022 21:43