Info ke školnímu roku 2021/2022

- informace ke šk. roku 2021/2022

• Školní rok začíná ve středu 1. 9.
  • Třídní učitelkou 1. třídy by měla být paní učitelka Jaroslava Matúšková, třída bude jedna v počtu 29 žáků. Ve třídě bude pracovat také asistentka pedagoga.
  • Ostatní třídnictví - zde
  • První den proběhne dle aktuální situace/opatření apod. - sledujte naše webové stránky, stránky MŠMT a MZ
  • Pomůcky děti v 1. tř. dostanou. Některé nakoupíte i vy rodiče - škola ale vše objedná hromadně a vy je zaplatíte - cca 350 Kč (dle aktuální ceny). Tzn., děti vybavte věcmi jako bačkory, oblečení na tělesnou výchovu, dále pevnější krabici od bot (nebo kufřík) - na pomůcky ve třídě, nůžky s kulatou špičkou, dívky zástěrku na VV, kluci košili. - Seznam věcí pro žáky 1.tř.
  • Orientační seznam potřebných sešitů pro žáky 2. stupně - 6. až 9. tř., informace a finanční požadavky na pracovní sešity budeme rozdávat až na začátku šk. roku.
Datum vložení: 9. 8. 2021 23:01
Datum poslední aktualizace: 31. 8. 2021 11:26