Základní škola Mšeno
Základní škola Mšeno

Dějepisná exkurze 7.AB v Praze

Dějepisná exkurze 7.AB v Praze

- úterý 10. 5. 2022
- Exkurze Praha 2022 - Anežský klášter a Zemědělské muzeum

Exkurze VII. tříd - Praha 2022: Anežský klášter a Národní zemědělské muzeum

V úterý 10. 5. 2022 se vydaly obě sedmé třídy na společnou exkurzi do Prahy.
V první části jsme shlédli expozici “Středověké umění v Čechách a střední Evropa 1200⁠–⁠1550” v budově Kláštera sv. Anežky České. Viděli jsme díla známých středověkých umělců, mezi které určitě náleží mistr Theodorik. 
Pak jsme se pěšky přemístili do Národního zemědělského muzea. Měli jsme možnost si prohlédnout, ale také i interaktivně vyzkoušet vybrané činnosti k tématům, jako jsou myslivost, rybářství, zemědělské stroje, voda v krajině a další. Na střeše budovy je pěkný výhled na Prahu, dále pět včelstev a malá políčka s různými druhy polních plodin.

Datum vložení: 10. 5. 2022 21:20
Datum poslední aktualizace: 10. 5. 2022 21:27
Autor: Správce Webu

Sportuj ve škole

sportuj ve škole

O-Z-M do škol

SZIF

Olympijský víceboj

sazka

Ocenění

ocenění

Projekty

eu_vzdelavani_logoirop_logoeupenize_zs
projekt