Pro rodiče žáčků 1.AB a 2. třídy

Pro rodiče 1. a 2. třídy

- dopis ředitelky ZŠ Mšeno

Vážení rodiče,

jsme rádi, že se od 18. listopadu konečně můžeme setkávat alespoň s prvňáčky a druháčky. Budeme se snažit splnit veškerá doporučená hygienická opatření.

Děti z jednotlivých tříd budou mít svoji šatnu na převlečení, přestávky v jiném čase, na obědy budou chodit také každá třída v jiném čase, jedno oddělení školní družiny bude fungovat vždy pro jednu třídu. Nebudeme vyučovat TV a HV. Místo těchto předmětů si třídní učitelé zvolí jinou alternativu, např. vycházky apod.

Vážení rodiče, ještě jednou bych Vám za nás všechny ze školy chtěla poděkovat za to, jak jste s dětmi pracovali, jak jste se jim věnovali v době distanční výuky. Plně chápeme Vaši situaci. Víme, že nemáte na starost jen učení s dětmi, ale i práci s chodem domácnosti, svoje zaměstnání. O to víc si Vaší pomoci vážíme a jsme vám za ni vděčni.

Vždyť vám i nám jde především o „naše“ děti.

Držím palce, abychom se s dětmi mohli setkávat co nejvíce v rámci prezenční výuky a distanční výuka byla jen okrajovou záležitostí.

V případě dotazů se obracejte na své třídní učitele.

Těšíme se na vás… Jiřina Trunková - ředitelka ZŠ

Školní družina – kontakty nově