Dopis rodičům

Úvodní slovo

- uvítací slovo ŘŠ do nového školního roku 2020/2021

Vážení rodiče, milí žáci,

nový školní rok 2020/2021 začne jako obvykle 1. září (úterý). Žáci budou v kmenových třídách třídním učitelem seznámeni s organizací školního roku 2020/2021. Předpokládaný konec je v úterý cca v 8:30 – 8:40 hod.

Ve středu 2. 9. končí vyučování pro celou školu v 11:40 hod. Od čtvrtka se vyučuje podle rozvrhu. Oddělení školní družiny budou otevřena od 2. 9. ranní družinou.

Předpokládáme, že za zvýšených hygienických pravidel proběhne školní rok bez větších problémů. Výuka bude probíhat obvyklým způsobem při dodržování doporučených hygienických pravidel, která se mohou dle aktuální situace měnit. Školní jídelna a školní družina budou fungovat v omezenějším režimu. V provozu zatím nebude školní kiosek ani automat.

Jistě jste zvědavi, jak se letos změní pedagogický sbor, který vám obvykle představuji osobně na slavnostním zahájení. Od září nastupují dvě nové paní učitelky – Mgr. Alena Ježková, která bude vyučovat převážně na 2. stupni výtvarnou a pracovní činnosti, dále paní učitelka Petra Vitinová, vyučující 1. a 2. stupně. Řady asistentů pedagoga rozšíří paní Dana Palusková, která bude asistentkou v 1.A. Ostatní členové pedagogického sboru i zaměstnanci zůstávají v nezměněném složení.

Těšíme se na vás a věříme, že společně vše zvládneme.

Jiřina Trunková - ŘŠ

Datum vložení: 26. 8. 2020 21:39