Zákaz osobní přítomnosti žáků ve škole - organizace výuky

Informace k opatření Ministerstva zdravotnictví ke zrušení kontaktní výuky.

Ministerstvo zdravotnictví nařizuje k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem - ZÁKAZ osobní přítomnosti žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů s účinností ode dne 11. března 2020.

V době uzavření školy pro žáky bude probíhat nekontaktní výuka, vyučující jednotlivých předmětů budou zasílat žákům učivo a úkoly prostřednictvím ŠkolyOnLine - dále ještě bude upřesněno v pondělí.

Obědy budou odhlášeny automaticky.

Žáci jsou povinni sledovat informační zdroje školy (webové stránky školy, ŠkolaOnLine), kde budou informace, učivo a úkoly aktualizovány. Dovolujeme si požádat zákonné zástupce žáků, aby pokud možno denně žákům připomínali plnění dílčích úkolů. Kdo postrádá přístup do ŠkolyOnLine, kontaktujte s žádostí na e-mail: s.dvorscik@zsmseno.cz

V případě nejasností a dotazů je možné kontaktovat školu – kancelář školy, 315 693 140 v době 8.00 - 14.00 hodin.

Datum vložení: 10. 3. 2020 21:20
Datum poslední aktualizace: 11. 3. 2020 22:48