Základní škola Mšeno
Základní škola Mšeno

Divadelní představení v Praze pro 1. a 2. třídu

Divadelní představení v Praze pro 1. a 2. třídu

Návštěva Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze pro 1. a 2. třídu.

Ve čtvrtek 13. února  1. a 2. třída zamířila   společně se svým pedagogickým doprovodem  do  dejvického Divadla Spejbla a Hurvínka na nové představení Past na Hurvínka. V příběhu s detektivní zápletkou se tak děti mohly vydat společně s Hurvínkem pátrat po jeho ztracené koloběžce. Nebyl však sám, kdo ve městě něco hledal, a tak jsme se v příběhu setkali také s pošťákem, školníkem, policistou, no a samozřejmě nesměl chybět pan Spejbl, Mánička s maminkou a pes Žeryk.

Během přestávky měly děti možnost si zakoupit suvenýry, prohlédnout si vystavené loutky a dokonce si s nimi i pohrát. Velké poděkování patří manželům Horákovým za sponzorský dar v podobě zaplaceného autobusu.

napsala TU 1.tř.: Lenka Tylová

Datum vložení: 14. 2. 2020 21:21
Datum poslední aktualizace: 17. 2. 2020 21:25
Autor: Správce Webu

Původní web ZŠ Mšeno

Datum a čas

Dnes je pondělí, 25. 9. 2023, 22:09:14

Sportuj ve škole

sportuj ve škole

O-Z-M do škol

SZIF

Olympijský víceboj

sazka

Ocenění

ocenění

Projekty