Menu Content/Inhalt

Změny obsahu

Noční škola 6.A Tisk E-mail
Napsal Administrator   

Pátek 21. 6. 2019

Žáci 6.A si prodloužili pobyt ve škole o páteční večer s přespáním.

Po zabydlení se a přípravě míst na spaní, proběhla komentovaná prohlídka školy s výstupem na ochozy u věžičky. Pak na školním hřišti byla odehrána utkání v softbalu a vybíjené. Něž se setmělo, tak si žáci opekli buřty a jiné dobroty a rozvedli diskusní kroužek v pneumatice. Před noční procházkou po školní budově s hledáním svíček, si zatančili při krátké diskotéce, spíše „zajezdili“ na žíněnkách. Pak přišel čas na oblíbenou hru „Městečko Palermo“. S půlnocí se žáci uložili ke spánku, ale prokázali „vytrvalost“ a před druhou hodinou málokdo usnul. Ráno stihli odehrát ještě několik „Městeček ...“ a poté se už rozjeli do svých domovů (pravděpodobně dospat minulou noc).

Aktualizováno ( Sobota, 22 červen 2019 )
 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Co nás čeká ...

Škola Online

Twitter Facebook YouTube

ROZVRHY od 3. 9. 2018

E-mail Google Disk Google Classroom

Digitální Učební Materiály

EU penize skolam Výzva 56 a 57

IROP 47

1. 7 - 1. 9. 2019 - Prázdniny - info

 

Plán akcí na ČERVEN

 

Školní rok 2019/2020

 

Ankety

Naše škola

skola_kvet2.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 4357853
designed by www.madeyourweb.com