Menu Content/Inhalt

Změny obsahu

Dětský den - Pohádkový les Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jiřina Trunková   

Sobota 25. 5. 2019 od 13.00 hod.

Dětský den v Debři - Pohádkový les

místo: Debř Mšeno

V sobotu 25. května se lesopark Debř v rámci oslavy Dne dětí změnil v Pohádkový les. Na startu a pak i v cíli vítaly děti dvě krásné myšky Minie. Děti a rodiče procházeli jednotlivými stanovišti a plnili různé úkoly. Svou zručnost si vyzkoušeli u Pata a Mata, s Večerníčkem složili čepici, s včelkou Májou pronikli do tajů včeliček, s šašky se házeli na cíl, s čarodějnicemi se trefovali do kelímků, s Mankou a Rumcajsem se naučili vrtat do dřeva, u Červené karkulky hádali, co nesla v košíku babičce, u Pindruší si vyrobili kouzelné tečky s přáním, Bob a Bobek je zaujal obrovským kloboukem, s Křemílkem a Vochomůrkou sbírali „borůvky“ do povidel, Ferda Mravenec a Beruška zjišťovali zručnost při nošení míčku na pálce, čertovská škola, alias mělnické divadlo, předvedlo dětem ukázky z hudební pohádky Květ zapomnění, u Čerta a Káči přenášeli překážkovou dráhou pytel do pekla, Bludičky jim ukázaly cestu podle provázku, u Macha, Šebestové a Jonatána bylo nutné prohodit šišky zavěšenými kruhy.

Děkujeme všem za účast a prožití pěkného odpoledne. Zároveň se omlouváme, že Pohádkový les byl letos kvůli počasí ukončen předčasně. I my jsme byli smutní.

Tento den se konal za spolupráce Mateřské a Základní školy Mšeno, Sokola Mšeno, Nového divadla Mělník, Sboru dobrovolných hasičů Mšeno a města Mšena. Za sponzorský dar děkujeme Pekárně Mšeno a malířkám na obličej a všem, kteří přispěli na odměny dětem.

Těšíme na shledání opět příští rok 

Aktualizováno ( Pondělí, 03 červen 2019 )
 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Co nás čeká ...

Škola Online

Twitter Facebook YouTube

ROZVRHY od 3. 9. 2018

E-mail Google Disk Google Classroom

Digitální Učební Materiály

EU penize skolam Výzva 56 a 57

IROP 47

1. 7 - 1. 9. 2019 - Prázdniny - info

 

Plán akcí na ČERVEN

 

Školní rok 2019/2020

 

Ankety

Naše škola

1928.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 4358408
designed by www.madeyourweb.com