Menu Content/Inhalt

Změny obsahu

Mikulášská nadílka ve škole Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jiřina Trunková   

Ve čtvrtek 6. prosince navštívil naše žáky Mikuláš se svojí družinou. Doprovázeli jej andělé a řetězy rámusila tlupa čertů. Navštívili žáky 1. až 5. tříd, aby se zeptali, zda jsou ve třídách pilné a hodné děti. Každý z nás přece občas zlobí. Hříšníci dostali šanci vykoupit se básničkou nebo písničkou. Někde recitovala nebo zpívala celá třída. Nezůstalo však jen u žáčků školy. Mikuláš s doprovodem navštívil také naše paní kuchařky. A protože jim zarecitovaly básničku a vaří velmi chutně, žádnou z nich si do pekla neodnesli.

Velké poděkování patří (již tradičně) žákům devátých tříd, kteří se přestrojili za Mikuláše, čerty a anděly a pro své mladší spolužáky nadílku uspořádali.

 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Co nás čeká ...

Škola Online

Twitter Facebook YouTube

ROZVRHY od 3. 9. 2018

E-mail Google Disk Google Classroom

Digitální Učební Materiály

EU penize skolam Výzva 56 a 57

IROP 47

18. 2. - Tonda obal pro 1. – 6.tř.

19. 2. - Školní kolo bio olympiády

21. 2. - RŠFL Mělník

25. 2. – 1. 3. Jarní prázdniny

 

Plán akcí v ÚNORU

Akce v LEDNU

 

Školní rok 2018/2019

 

Ankety

Naše škola

2003.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 4011482
designed by www.madeyourweb.com