Menu Content/Inhalt

Napsal Administrator

Logo link

ROZCESTNÍK

ke vzdělávacím materiálům vytvořeným v rámci projektu

Moderní škola Mšeno, CZ.1.07/1.4.00/21.2641

ODKAZ do hlavní složky (vyhledávání dle pedagogů) - vhodné pro pedagogy ZŠ Mšeno

Klíčová aktivita: III/2 - Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

Počet realizací zvolené aktivity: 9

Tato oblast byla školou vybrána za účelem zlepšení materiálního vybavení, získání nových výukových materiálů a aplikaci technologií, které přispějí ke zpřístupnění digitálního vzdělávacího obsahu on-line i off-line a podpoří rozvoj odpovídajících kompetencí žáků v různých oblastech vzdělávání.

Výstupem 9 realizací této klíčové aktivity je 27 sad po 20 vzdělávacích materiálech (celkem 540 DUMů) pilotně ověřených v rámci běžné výuky a schválených ve 2. monitorovací zprávě 25. 10. 2012.

Orientace:

Odkaz v tabulce Vás přenese do složky s pdf soubory (celý DUM pro základní orientaci při hledání) a podsložkou nebo podsložkami původních formátů souborů a metodických listů (.ppt(x), .odp, .doc(x), .odt, .etng (RMEasiteach), .cdf (QDraw), .ggb (Geogebra)), které poslouží pro plné využití vzdělávacího materiálu či jeho úpravě k „obrazu svému“

ČJ - 7 ČJ - 8 Dějepis 6-9
ČJ - 4 ČJ - 5 Vlastivěda 4-5
Matematika - 8 AJ - 8-9 ICT - 6
ČJ - 1A / ČJ - 1B MA - 1A / MA - 1B Prv - 1A / Prv - 1B
ČJ - 6 ČJ - 9 Ma - spec. tř. 4 - 6
MA - 7 - aritmetika Ma - 7 - geometrie Matematika - 9
Etická výchova - 6 Výtvarná výchova - 6-9 Výchova k občanství - 9
Matematika - 6 ČJ - 2 / ČJ - 3 MA - 2 / MA - 3
AJ - 6 AJ - 7 Fyzika - 6

Klíčová aktivita: V/2 - Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd

Počet realizací zvolené aktivity: 2

Tato oblast byla školou vybrána za účelem zlepšení materiálního vybavení a získání nových výukových materiálů, které podpoří zavádění vyučovacích metod, organizačních forem a výukových činností, které povedou ke zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů.

Výstupem 2 realizací této klíčové aktivity jsou 4 sady po 36 vzdělávacích materiálech (celkem 144 DUMů) pilotně ověřených v rámci běžné výuky a schválených ve 2. monitorovací zprávě 25. 10. 2012.

Orientace:

Prvouka 2 Prvouka 3 Přírodověda 4 Přírodověda 5
Přírodopis 6 7 Přírodopis 8
Fyzika 7 Fyzika 8 9
Zeměpis 6 Zeměpis 7 Zeměpis 9
Aktualizováno ( Čtvrtek, 27 prosinec 2012 )

< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset