Menu Content/Inhalt
Hlavní stránka arrow Aktuality + foto arrow Archiv - šk.rok 2010/2011 arrow Ekopolis - školní strategická hra

Změny obsahu

Ekopolis - školní strategická hra Tisk E-mail
Napsal Ing. Daniela Sobotková

Ekopolis - logoEkopolis

ZŠ Mšeno se stala v říjnu loňského roku pilotní školou projektu Ekopolis, kde si naši žáci vyzkoušeli možnosti této hry. V těchto dnech do školy dorazilo 8 sad této zajímavé deskové hry a řada dalších materiálů pro využití ve výuce.

Cílem projektu bylo vytvořit atraktivní stolní didaktickou hru, která bude široce využitelná při výuce průřezového tématu environmentální výchova.

Environmentální výchovu není vždy jednoduché implementovat do výuky přístupnou a dynamickou formou. Projekt Ekopolis představuje atraktivní a účinnou pomůcku, která nejenže rozšíří znalosti žáků v této oblasti, ale směřuje také k úpravě jejich postojů a hodnot.

Aktualizováno ( Středa, 09 únor 2011 )

< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset