Okresní přebor škol v malé kopané - starší žáci

- středa 17. 4. 2024
- hřiště Polabí Mělník

Letošního turnaje se zúčastnilo 14 škol mělnického okresu. Naši žáci zahájili turnaj ve skupině D a po 2 bezbrankových remízách s Dolními Beřkovicemi a GJP Mělník postoupili ze 2. místa do vyřazovací části turnaje. V osmifinále s kralupskou ZŠ gen. Klapálka dokázali opět udržet čisté konto a v závěru se jim podařilo dát kuriózní gól po přímém kopu (M. Kroupa), který zaplachtil až do branky, a postoupit. Čtvrtfinalový zápas byl dlouho 0:0, ale pak se převaha soupeře ze ZŠ Matiegky Mělník projevila a během pár minut to bylo 0:5, v závěru kluci už jen dosáhli čestného úspěchu po rohovém kopu.

V celkovém pořadí skončili chlapci ze ZŠ Mšeno na 5. - 8. místě. V konkurenci ostatních škol našeho okresu obstáli velmi dobře.

Sestava: M. Šmída - M. Kroupa, D. Hulicius, K. Holub - Z. Prejza, D. Dvorščík, P. Kinzl - T. Vrabec, V. Kaplan, M. Hanzelín

Datum vložení: 17. 4. 2024 15:30
Datum poslední aktualizace: 17. 4. 2024 15:49